REFERANSLAR

Nikah Organizasyonu

Bizler için başta gelen sizlerin bu günün sonucundan memnun kalmanızdır. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde Düğün hizmeti veren ESKİŞEHİR Organizasyon geniş portföyüyle siz değerli dostlarımıza farklı organizasyon paketleri sunmaktadır.İster küçük bir bütçe, isterse büyük bir bütçe ayırın sizler için yapacağımızın en kalitelisini yapmayı amaçlarız.

Nikah Organizasyonu,  Süsleme organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekanın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan ve havai fişek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz. Bu günde konuklarınızın ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanları, garsonlar, animatörler, sanatçılar, dansçılar, ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sağlıyoruz.

Düğün Organizasyonlarınızda: Balonlardan Kapı Takı, Özel Mumluklar, Masa Süsleme, Sandalye Giydirme İç ve Dış Mekan Süslemeleri, Şamdanlar, Masa Üstü Canlı Çiçek, Kristal Şamdanlar, Düğün Çiçekleri, Havuz Başı Düğün Süsleme, Tekne Düğünü, Düğün Salonu Süsleme Gibi Bir Çok Seçeneklerimizle Bizleri Arayabilirsiniz.

Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan ve havai fişek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz. Bu günde konuklarınızın ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanları, garsonlar, animatörler, dansçılar, ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sağlıyoruz.

Nikah organizasyonu süsleme  hizmetinizde masa süsleme, sandalye süsleme, gelin masası süsleme, nişan organizasyonu süsleme, davet süsleme, tüllerle süsleme, masa ve sandalyelerin giydirilmesi, kumaş süsleme, çeşitli süsler, nikah masası süsleme, balonlarla süsleme renk seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz..

Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan ekibimiz, Yapılacak organizasyonu ilgili A ‘dan Z’ ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.

Nikah işlemleri için gerekli evraklar

EVLENECEK KİŞİLER İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Nüfus kayıt örneği (Nüfus Müdürlüğünden)
2- Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi
3- İkametgah (İlçemizde oturan eşlerden herhangi birine ait)
4- Sağlık raporu (Sağlık Grup Başkanlığı veya sağlık ocaklarından alınacak, mikrofilm ve kan tahlili olacak)
5- 4′er adet vesikalık fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş olmalı)

BAŞVURUDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

1- Evlenecek kişiler birlikte başvuru yapacaklardır.
2- Başvurularda evraklar eksiksiz olmalıdır.
3- Evraklarda kazıntı silinti olmamalıdır.
4- Bilgiler harf farkı bile olmadan birbirini tutmalıdır.
5- Nüfus cüzdanları fotoğraflı, soğuk damgalı ve 10 yılı geçmemiş olmalıdır.
6- Eşlerden biri il dışında ikamet etmekte ise bağlı olduğu belediyeden izin belgesi alması gerekmektedir.
7- Çiftler 18 yaşını bitirmiş olmalıdır. Bitirmemişler ise
a) 17 Yaşını bitirmiş olanlarda anne ve babasının muvaffakatı olmalıdır.
b) 16 yaşını bitirmiş olanlar ise mahkeme kararı ile evlenebilirler.
8- Boşandıktan veya dul kaldıktan sonra 10 ay içinde evlenmek isteyen bayanlar mahkemeden iddet kaldırma kararı getirmek zorundadır.
9- Yabancılar için gereken şartlar;
a) Bağlı oldukları konsolosluktan bekarlık belgesi. (1 Asıl, 4 fotokopi)
b) Bağlı oldukları konsolosluktan doğum belgesi. (1 asıl, 4 fotokopi)
c) Bağlı oldukları konsolosluktan pasaport tercümesi. (veya herhangi bir yeminli tercüme bürosundan da tercüme edilirse olur.
10- Beyannamelerin, siyah tükenmez kalem veya siyah pilot kalemle doldurulması gerekmektedir.

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin030 16ekin 2ekin_0 Made by Samsung DVC