REFERANSLAR

Sünnet Düğünü

 

Düğün Sünnet Animasyonları için palyaço ve kostümlü karakter animasyon hizmeleri; yarışmalı, eğlenceli oyunlar, pamuk şeker, sihirbaz, sosis balonlardan şekiller yapma, yüz boyama hizmeti verilmektedir. Bunların haricinde Jonglör gösterisi, Karagöz – Hacivat gösterisi ve dahası kutlama ve düğünlerinize renk katacaktır.

 

Ayrıca bu özel gününüz için sünnet çocuğu veya çocukları; kostümlü karakterler veya palyaçolar tarafından sünnet tahtında taşınarak alana getirilir, davetliler arasında gezdirilir.

Düğün organizasyon firmaları, Düğün organizasyon süsleme, Düğün organizasyon fiyatları içinde bilgileri bulabilirsiniz.

Düğün Ve Sünnet Organizasyonu Şenlik

Düğün ve sünnet organizasyonlarınızı en şık süslemeler ve en iyi animasyonlarla kutlamanızı sağlıyoruz. İsteğinize bağlı olarak size özel paketler hazırlıyoruz aynı zamanda da soldaki “Ekonomik İmkanlar” kısmından da paketlerimizi inceleyebilir istediğiniz paketi seçtikten sonra bizimle irtibata geçerek ekstra isteklerde de bulunabilirsiniz. Düğün ve Sünnet Organizasyonlarınızda tüm organizasyonu üstleceğimiz gibi aynı zamanda da sadece tek bir yardımcı organizasyonuda temin edebiliriz. Baloncu, şerbettici , pamuk şekerci, palyaço , sihirbaz vb.. bir çok destek ekipmanımız ile yardımcı temin edebiliriz.

 

Sünnet organizasyonunda taht gösterisi , ilizyonist , ve hacivat karagöz oyunlarımızı kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin isteğiniz ile önceden çalışılmış oyunlar sergileyebiliriz. Kendi yazdığımız başka yerde olmayan oyunlarımızdan da seçme imkanınız vardır.

 

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

3ekin_0 ekin003 6ekin6 ekin032