REFERANSLAR

Açılış Organizasyonu

Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görmelisiniz. Daha detaylı bilgi alıp kararınızı sağlıklı verebilmeniz için sitemizi lütfen dikkatle inceleyin. Uygun gördüğünüzyerde ve zamanda size özel sunum yapabiliriz. Ayrıca açılışlarda profesyonel Bando, Orkestra hizmeti de verebiliriz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edindik.. Farkımızı biliyoruz, Farkımızı paylaşıyoruz derken iddiamız sadece kendimize karşı..

Açılış organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız

Balon Süsleme (40 – 50 metre)
Balondan nazar boncuğu veya fiyonk
Kapıya kemer takı
Palyaço
Şişme dev maskot palyaço
Ses sistemi & Anons yapacak DJ
1000 Adet firma logo baskılı balon

Açılış süsleme ve aktivite hizmetleri, Kokteyl masası kiralama ve süslenmesi, çeşitliişyeri ve mağaza açılışları için balon süslemesi, palyaço temini ilgi çekici aktiviteler yapacak palyaçolar, ses sistemi, logo baskılı balon dağıtımı, şişme maskot ürünler, tül ve kumaş süsleme, karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapıya kemer şeklinde tak, balondan nazar boncuğu ve fiyonk.

Animatör Servisi : (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.) Sosis balon ve yüz boyaması dahil. Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp, çocuklara danslar öğretip onları dansettirerek eğlence bitene kadar, saat sınırlaması olmadan kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkmaktadır. Ayrıca palyaçolarımız çocuk şarkılarının bulunduğu CD‘yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu CD den bir adet hediye etmektedir. SAEM Animatör hi ekibimiz, kostümleriyle, profesyonel tiyatro oyuncusu olan animatörleriyle, aktiviteleriyle günü daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip sizlere hoş vakit geçirme garantisini gönül rahatlığıyla veriyor.

İllüzyonist (Sihirbaz) : İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı, espiriler ve hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla bulunduğu yerdeki eğlenceye renk katar.

Jonglör servisimiz : Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz) Shovu 40 Dakikalık -60 dakikalık ve 90 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteridir. Özellikle tavsiye ederiz.

Ateşbaz : Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

Açılış OrganizasyonlarıKaragöz Hacivat

Animasyon ve yiyecekler : Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi vb. Sınırsız.

Karikatürist : Karikatüristimiz aynı zamanda ressam ve öykü yazarı olan Yaşar bey, 20 yıldır karikatür çizmekte olup bir çok mizah dergisi ve yerel gazetelerde çalışmıştır. Son altı yıldır çocuk kitapları da resimlemektedir.

Hedef Kitlemiz : Yeni açılan alışveriş merkezleri, sergiler, devlet organizasyonları, kurumsallaşmış şirketler vb..


 

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin037 3ekin_0 ekin014 30ekin