REFERANSLAR

Fuar Organizasyonları

FUAR ORGANİZASYONLARI

FUAR ALANI KURULMASI ( STAND KURULUMU) ;Stand kurulumu için önceden yere göre bir çalışma yapılması gerekmektedir.Fuarda ne sunulması isteniyorsa ve öne çıkartılması gereken bir ürün varsa tasarım ona göre yapılır.

TANITIM BALONLARI;Fuar alanında diğer iştirakçi firmalar arasında müşterilerin sizi fark etmesi için tanıtım balonlarını kullanmaktayız.Böylece müşteriler uzakta bile olsalar hem yerinizi daha çabuk fark edecekler hemde standa olan ilgileri artacaktır.

SÜSLEME HİZMETLERİ; Standınız hazır ise ve diğer standlardan farklı bir görünüm isteniyorsa stand kumaşlarl, tüllerle, balonlarla süslenerek bu farklılık sağlanabilir

HOST & HOSTES; Şirket misafirlerinin karşılanması, masa yerlerinin gösterilmesi, kokart dağıtımı, firma kitapçıklarının dağıtılması, ödül törenlerinde hediyelerin sınıflandırılması ve sunumlarında verilen görevlerin yerine getirilmesi gibi aktiviteleri gerçekleştirmektedir.

PROMASYON ÜRÜNLERİ VE LOGOLU BALONLARIN DAĞITILMASI;Firma istekleri doğrultusunda hazırlanan promosyon ürünlerinin dağıtılması.Logolu balonlar ile de gelen misafirlerimize dağıtım yapılarak çok iyi bir tanıtım yapmak mümkündür.

ANİMASYON;Gelen müşterilerimiz çocukları ile geliyor iseler çocukları ile animatörlerin ilgilenmesi müşterilerinizin standınızda daha fazla kalmalarını sağlayacak ve çocuklarının mutlu olmaları onları da mutlu edecektir.

SES VE IŞIK SİSTEMLERİ; Fuar alanınızda sunumlarla ilgili olarak ses sistemine ve görsel farklılık sağlamak ışık sistemleri kullanılmaktadır.

SANATÇI MANKEN;Standınızda ünlü bir manken yada sanatçının olması dikkatin sizin alanınıza çekilmesini sağlayacaktır.Aynı zamanda basının ilgisini de sizin üstünüze çekilmesini sağlar.

CATERİNG;Gelen misafirlere yiyecek ve icecek servislerinin yapılması,özel kokteyl alanlarının oluşturulması

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin093 ekin019 ekin027 ekin050