REFERANSLAR

Kokteyl Organizasyonu

Kendi Kokteyl organizasyonunuzu düzenlemenin en uygun yolu tüm ihtiyaç malzemelerini tek bir elden almaktır. Bu imkânı sizlere sağlama amacında olan Ekin Organizasyon Hizmetlerini kendi bünyesinden karşılıyor. Kokteyl masası, kokteyl masası süsleme, servis elemanı, servis gereçleri ve bilumum taze yiyecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyar.Mağazanızın önü ya da herhangi bir salon… Neresi olursa olsun harika bir kokteyl mekânı haline getirilebilir. Sadelikten hoşlanan, eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için açılış kokteyl hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon, ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir açılış kokteyl hizmeti, isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu DJ hizmeti… Kokteyl hizmeti adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinizi garanti ederiz.

 

Ekin Organizasyon farkıyla Özel davetlerinizde sizler de birer davetli gibi rahat olmak, organizasyon telaşını yaşamamak istiyorsanız bizi arayınız. Kokteyl masası süsleme, kokteyl masası kiralama, kuru pasta, plastik bardak, çatal, açılış kokteyli, balon süsleme, balon süsleme, bayrak süsleme, kokteyl, garson hizmeti, servis elemanı, DJ hizmeti, kiralık ses sistemi gibi bir çok seçenekle bizimle görüşüp fikir alış verişinde bulunabilir ve bizi arayıp fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

 

Evinizin bahçesi, mağazanızın önü, kiraladığınız tekne ya da herhangi bir salon… Neresi olursa olsun harika bir kokteyl mekanı haline getirilebilir. Sadelikten hoşlanan, eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için kokteyl hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon, ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir fuar hizmeti, isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu dj partileri… Kokteyl hizmeti adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinizi garanti ederiz.

 

Düğün organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekanın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır.bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, kokteyl masası süsleme, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan ve havai fişek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.Bu günde konuklarınızın ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanları, garsonlar, animatörler, sanatçılar, dansçılar, ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sağlıyoruz.

 

Ekin Organizasyon farkıyla Özel davetlerinizde sizler de birer davetli gibi rahat olmak, organizasyon telaşını yaşamamak istiyorsanız bizi arayınız. kokteyl organizasyonlarınızda kokteyl masası süsleme, kokteyl masası kiralama, ses sistemi, dj temini, palyaço, animatör, sihirbaz, kostüm karakter, dans grupları, müzik ekibi, piyanist, karaoke kiralama, masa süsleme, mekan süsleme, balon süsleme, masa sandalye kiralama Gibi Bir Çok Seçenekle Bizimle Görüşüp Fikir Alış verişinde Bulunabilir ve Bizi Arayıp Fiyat Listemizi İsteyebilirsiniz.
Düğün organizasyonu süsleme, hizmetinizde masa süsleme, sandalye süsleme, gelin masası süsleme, nişan organizasyonu süsleme, kokteyl masası süsleme, davet süsleme, tüllerle süsleme, masa ve sandalyelerin giydirilmesi, kumaş süsleme, çeşitli süsler, nikah masası süsleme, balonlarla süsleme, renk seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz. Alış veriş merkezi süsleme, ışıklı süslemeler, kır düğünü süsleme, kır düğünü balon süsleme, çeşitli süslemeler, organizasyon süslemelerinizde bizleri arayabilir, fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

 

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin083 15ekin15 dsc_0228 ekin001