REFERANSLAR

Kongre Toplantısı

Kongre ve Seminer Departmanı ile özel ve kamu yararına faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların toplantı, kongre ve teşvik organizasyonları için gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında profesyonel kadrosu, sunmuş olduğu ekonomik çözümler ve yıllardır edinmiş olduğu tecrübesi ile bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kongre ve Seminer Departmanı; organizasyon için gereken her türlü hizmeti, otel rezervasyonundan katılımcıların transferine, toplantı salonunun düzeninden, ihtiyaç duyulan teknik ekipmanlarının teminine, yiyecek içecek hizmetinden, sanatçı teminine kadar bir çok hizmeti en iyi şekilde sağlamaktadır.

Organizasyonun ve toplantının boyutuna göre gerekli halkla ilişkiler ve basın çalışmaları da acentamız tarafından yapılırken; tüm organizasyonun yükü ilgili kuruluşun üzerinden alınarak en ince detayına kadar planlanır, bütçelendirilir ve hizmet verilen kuruluş adına kusursuz bir biçimde gerçekleştirilir.

Gerçekleştirmiş olduğu başarılı organizasyonlarla sektörde kendisini ispatlamış olan kongreorganizasyonlari.com, Kongre ve Seminer Departmanı bünyesinde hizmet veren uzman kadrosu ile sizin yanınızdadır…

Tüm fuar, kongre ve seminer organizasyonlarında gereken her türlü hizmeti kongreorganizasyonlari.com olarak sizlere sunmaktayız. Host ve hostes temini ve tercüman temini, ses ve ışık sistemleri kurulumu, mekan düzenleme ve süsleme, servis hizmetleri vb. hizmetler ile tüm organizasyon için gereken çalışmaları sizlere sunmaktayız.

 

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin002 dsc_0222 ekin029 ekin048