REFERANSLAR

Ses Ve Müzik Organizasyonları

İşimiz; insanların  duygularına, özel anlarına, zevklerine  ince narin bir estetik  dokunuş  yaparak  önemli günlerini  keyifle,  sorunsuz   yaşamalarını  sağlamaktır. Önceliğimiz müşterilerimizin duygu  ve  beklentilerini  ön planda  tutarak, onlara beklentilerinin   üzerinde hizmet   sağlamaktır. Bizim için başarı müşterilerimizin mutluluğudur.

 

EKİN  Organizasyon olarak;  düğün,  nişan  davetleri,  kına ve sünnet törenleri, mezuniyet baloları gibi bireysel organizasyonların yanı sıra; kurumsal  lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, toplantı, davet, bayi toplantıları ve panel organizasyonlarını da başarı  ile düzenlemekteyiz.
Firmamız üstlendiği organizasyonlarda müşterilerine sadece müzik organizasyon ve sahne sistemleri ile değil;  isteğe göre  A’dan Z’ye anahtar teslim her türlü detay ve ihtiyaç ile  de ilgilenerek  etkinlik  yönetimi  yapmaktadır.

 

Prensibimiz; kaliteden ödün vermeden çözüm ortaklarımız ile işbirliğimizle, organizasyon sahibine yaratıcı ve hesaplı uygulamalar sunmaktır. Bütçenizi aşmadan size en iyisini sunmak, mevcut şartları değerlendirmek, müşterilerimizin mutlu olması bizim için başarı demektir.

 

Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partileri, yaz partileri, ürün lansmanları, açılış organizasyonları, balo organizasyonları, müzik grupları, dans grupları, piyanist, ışık, truss, robot, sis, lazer, led, takip ışık sistemleri.. ve daha fazlası için hizmetler sayfamızı ziyaret ediniz.

[Galeri bulunamadı]

Leave a comment

Duyurular

Organizasyonlarımız

ekin116 16ekin16 ekin022 dsc_0211